SMM02040E4300BB300
DigiKeys produktnummer
749-SMM02040E4300BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM02040E4300BB300
Beskrivning
SMM0204 15 430R 0,1% B3
Detaljerad beskrivning
430 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tunnfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)