SMM02040D6800BB300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
680 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tunnfilm
SMM02040D6800BB300
DigiKeys produktnummer
749-SMM02040D6800BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM02040D6800BB300
Beskrivning
SMM0204 25 680R 0,1% B3
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)