SMM02040D2213BB100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
221 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tunnfilm
SMM02040D2213BB100
DigiKeys produktnummer
749-SMM02040D2213BB100TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM02040D2213BB100
Beskrivning
SMM0204 25 221K 0,1% B1
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
MELF, 0204
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)