MMU01020E1200BB300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
120 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipresistor MELF, 0102 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
MMU01020E1200BB300
DigiKeys produktnummer
749-MMU01020E1200BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMU01020E1200BB300
Beskrivning
MMU 0102-15 0.1% BL 120R
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
MELF, 0102
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,043" x L 0,087" (1,10 x 2,20mm)