MMB02070E1203BB100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
120 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
MMB02070E1203BB100
DigiKeys produktnummer
749-MMB02070E1203BB100TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMB02070E1203BB100
Beskrivning
MMB 0207-15 0.1% B1 120K
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
MELF, 0207
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)