MMB02070C7507GB700
DigiKeys produktnummer
749-MMB02070C7507GB700TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMB02070C7507GB700
Beskrivning
MMB 0207-50 2% B7 R75
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
750 mOhms ±2% 0,4W, 2/5W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tunnfilm
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
MELF, 0207
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)