MMB02070C2001FB200 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MMB02070C2001FB200 |
Beskrivning | RES SMD 2K OHM 1% 1W 0207 |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2 kOhms ±1% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MMB02070C2001FB200 Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200 |
Serie | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda MELF, 0207 |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm) |