MMA02040D3090BB300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
309 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
MMA02040D3090BB300
DigiKeys produktnummer
749-MMA02040D3090BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMA02040D3090BB300
Beskrivning
MMA 0204-25 0.1% BL 309R
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)