MMA02040D1401BB300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
1.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
MMA02040D1401BB300
DigiKeys produktnummer
749-MMA02040D1401BB300TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMA02040D1401BB300
Beskrivning
MMA 0204-25 0.1% BL 1K4
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)