MCA12060D9539BP100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 4 914
Datablad
Direkt
Susumu
Susumu
YAGEO
Uppgradering
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
95.3 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande Tunnfilm
MCA12060D9539BP100
DigiKeys produktnummer
MCA12060D9539BP100-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCA12060D9539BP100
Beskrivning
RES 95.3 OHM 0.1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCA12060D9539BP100 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)