MCA12060D9090BP100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Panasonic Industry
I lager: 1 726
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
909 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande Tunnfilm
MCA12060D9090BP100
DigiKeys produktnummer
MCA12060D9090BP100-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCA12060D9090BP100
Beskrivning
RES 909 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCA12060D9090BP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)