CMB02070X4700GB200
DigiKeys produktnummer
749-1397-2-ND - Remsa och spole (TR)
749-1397-1-ND - Remsbit (CT)
749-1397-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMB02070X4700GB200
Beskrivning
RES 470 OHM 2% 1W MELF 0207
Detaljerad beskrivning
470 Ohms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm
EDA-/CAD-modeller
CMB02070X4700GB200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)