CMB02070X3309GB200
DigiKeys produktnummer
CMB-33TR-ND - Remsa och spole (TR)
CMB-33CT-ND - Remsbit (CT)
CMB-33DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMB02070X3309GB200
Beskrivning
RES SMD 33 OHM 2% 1W 0207
Detaljerad beskrivning
33 Ohms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm
EDA-/CAD-modeller
CMB02070X3309GB200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)