CMB02070X1504GB200
DigiKeys produktnummer
CMB-1.5MTR-ND - Remsa och spole (TR)
CMB-1.5MCT-ND - Remsbit (CT)
CMB-1.5MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMB02070X1504GB200
Beskrivning
RES SMD 1.5M OHM 2% 1W 0207
Detaljerad beskrivning
1.5 MOhms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm
EDA-/CAD-modeller
CMB02070X1504GB200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)