CMB02070X1503GB200 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CMB02070X1503GB200 |
Beskrivning | RES SMD 150K OHM 2% 1W 0207 |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 150 kOhms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CMB02070X1503GB200 Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda MELF, 0207 |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm) |