CMB02070X1004GB200
DigiKeys produktnummer
749-1401-2-ND - Remsa och spole (TR)
749-1401-1-ND - Remsbit (CT)
749-1401-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMB02070X1004GB200
Beskrivning
RES SMD 1M OHM 2% 1W 0207
Detaljerad beskrivning
1 MOhms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm
EDA-/CAD-modeller
CMB02070X1004GB200 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)