CMB02070X1002GB200
DigiKeys produktnummer
749-1398-2-ND - Remsa och spole (TR)
749-1398-1-ND - Remsbit (CT)
749-1398-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMB02070X1002GB200
Beskrivning
RES 10K OHM 2% 1W MELF 0207
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms ±2% 1W Chipresistor MELF, 0207 Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Kolfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMB02070X1002GB200 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
MELF, 0207
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,087" x L 0,228" (2,20 x 5,80mm)