VJ2220Y222KXUSTX1
DigiKeys produktnummer
720-1587-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1587-1-ND - Remsbit (CT)
720-1587-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2220Y222KXUSTX1
Beskrivning
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ2220Y222KXUSTX1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)