VJ2220A181JXUSTX1A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
180 pF ±5% 250VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
VJ2220A181JXUSTX1A
DigiKeys produktnummer
720-VJ2220A181JXUSTX1ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2220A181JXUSTX1A
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kapacitans
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)