VJ2220A102KXUSTX1
DigiKeys produktnummer
720-1589-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1589-1-ND - Remsbit (CT)
720-1589-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2220A102KXUSTX1
Beskrivning
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2220
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 250VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ2220A102KXUSTX1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)