VJ2008A150JXUSTX1A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
15 pF ±5% 250VAC Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2008 (metrisk 5020)
VJ2008A150JXUSTX1A
DigiKeys produktnummer
720-VJ2008A150JXUSTX1ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2008A150JXUSTX1A
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
X1, Y2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2008 (metrisk 5020)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,080" (5,08 x 2,03mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)