VJ1825Y224KBEAT4X
DigiKeys produktnummer
720-1097-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1097-1-ND - Remsbit (CT)
720-1097-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1825Y224KBEAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 500V X7R 1825
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
EDA-/CAD-modeller
VJ1825Y224KBEAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,252" (4,65 x 6,40mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)