VJ1825Y125KXBAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
1.2 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
VJ1825Y125KXBAR
DigiKeys produktnummer
VJ1825Y125KXBAR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1825Y125KXBAR
Beskrivning
CAP CER 1.2UF 100V X7R 1825
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1825Y125KXBAR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,252" (4,50 x 6,40mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)