VJ1825Y105KBBAT4X
DigiKeys produktnummer
720-1098-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1098-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1825Y105KBBAT4X
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7R 1825
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
EDA-/CAD-modeller
VJ1825Y105KBBAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,252" (4,65 x 6,40mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)