VJ1812Y684JXBAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
0.68 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
VJ1812Y684JXBAT
DigiKeys produktnummer
VJ1812Y684JXBAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y684JXBAT
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y684JXBAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)