VJ1812Y472JBRAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
4700 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
VJ1812Y472JBRAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1812Y472JBRAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y472JBRAT4X
Beskrivning
CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y472JBRAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk anslutning, hög spänning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,126" (4,65 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)