VJ1812Y222KXEAT5Z
DigiKeys produktnummer
720-1005-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1005-1-ND - Remsbit (CT)
720-1005-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y222KXEAT5Z
Beskrivning
CAP CER 2200PF 500V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y222KXEAT5Z Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)