VJ1812A102KBEAT4X
DigiKeys produktnummer
720-1110-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1110-1-ND - Remsbit (CT)
720-1110-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812A102KBEAT4X
Beskrivning
CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1812A102KBEAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,126" (4,65 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)