VJ1210Y472KXCAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 3 000
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Direkt
KEMET
4700 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
VJ1210Y472KXCAT
DigiKeys produktnummer
VJ1210Y472KXCAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y472KXCAT
Beskrivning
CAP CER 4700PF 200V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y472KXCAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)