VJ1210Y332JLCAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ1210Y332JLCAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y332JLCAJ32
Beskrivning
CAP CER 3300 PF 200V X7R 1210 PB
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y332JLCAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,076" (1,94mm)