VJ1210Y223KXGAT5Z
DigiKeys produktnummer
720-1053-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1053-1-ND - Remsbit (CT)
720-1053-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y223KXGAT5Z
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1210
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y223KXGAT5Z Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)