VJ1210Y223JBCAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
0.022 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
VJ1210Y223JBCAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1210Y223JBCAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y223JBCAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y223JBCAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,132" x B 0,098" (3,35 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)