VJ1210Y123JLJAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ1210Y123JLJAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y123JLJAJ32
Beskrivning
CAP CER 12000 PF 16V X7R 1210 PB
Detaljerad beskrivning
0.012 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y123JLJAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,076" (1,94mm)