VJ1210Y104KBBAT4X
DigiKeys produktnummer
720-1082-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1082-1-ND - Remsbit (CT)
720-1082-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y104KBBAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y104KBBAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,132" x B 0,098" (3,35 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)