VJ1210Y104KBBAT4X | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VJ1210Y104KBBAT4X |
Beskrivning | CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VJ1210Y104KBBAT4X Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Öppet läge, mjuk avslutning |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,132" x B 0,098" (3,35 x 2,50mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,067" (1,70mm) |