VJ1210A332JXAAT
DigiKeys produktnummer
720-VJ1210A332JXAATTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1210A332JXAATCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1210A332JXAATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210A332JXAAT
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
VJ1210A332JXAAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)