VJ1210A100JXGAT5Z
DigiKeys produktnummer
720-VJ1210A100JXGAT5ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1210A100JXGAT5ZCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1210A100JXGAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210A100JXGAT5Z
Beskrivning
CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1210A100JXGAT5Z Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)