VJ1206Y821KXCMP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
820 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y821KXCMP
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y821KXCMP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y821KXCMP
Beskrivning
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y821KXCMP Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)