VJ1206Y682KLBAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206Y682KLBAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y682KLBAJ32
Beskrivning
CAP CER 6800 PF 100V X7R 1206 PB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y682KLBAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)