VJ1206Y562KBCAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
KEMET
KEMET
5600 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y562KBCAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y562KBCAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y562KBCAT4X
Beskrivning
CAP CER 5600PF 200V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y562KBCAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,132" x B 0,063" (3,35 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)