VJ1206Y394KXXMT
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206Y394KXXMTTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1206Y394KXXMTCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1206Y394KXXMTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y394KXXMT
Beskrivning
CAP CER 0.39UF 25V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.39 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y394KXXMT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)