VJ1206Y394KXJAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
0.39 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y394KXJAR
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206Y394KXJARTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y394KXJAR
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)