VJ1206Y332KXBMC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 2 802
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3300 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y332KXBMC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y332KXBMC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y332KXBMC
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y332KXBMC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)