VJ1206Y273MXBAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
0.027 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y273MXBAC
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206Y273MXBACTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y273MXBAC
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)