VJ1206Y223MXAPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 2 927
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
0.022 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y223MXAPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y223MXAPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y223MXAPW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y223MXAPW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)