VJ1206Y222KXEAT5Z
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206Y222KXEAT5ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1206Y222KXEAT5ZCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1206Y222KXEAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y222KXEAT5Z
Beskrivning
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y222KXEAT5Z Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)