VJ1206Y222JXEAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y222JXEAC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y222JXEAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y222JXEAC
Beskrivning
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y222JXEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)