VJ1206Y151KXBCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 3 800
Datablad
150 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y151KXBCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y151KXBCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y151KXBCW1BC
Beskrivning
CAP CER 150PF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y151KXBCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)