VJ1206Y104KXACW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1540-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1540-1-ND - Remsbit (CT)
720-1540-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y104KXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y104KXACW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)