VJ1206Y103JXLAT5Z är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y103JXLAT5Z
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y103JXLAT5ZL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y103JXLAT5Z
Beskrivning
CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y103JXLAT5Z Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)